Přeskočit na obsah

ČT3 - jak naladit na Ostravsku

Koronavirem nejohroženější skupině – seniorům bude určen nový dočasný program České televize ČT3. Diváci ho najdou v pozemním vysílání DVB-T2 a také na satelitní televizi Skylink. Jeho programová skladba se bude opírat o výběr ze zlatého televizního fondu, pořady s praktickými radami a základní informační servis. Vysílání bude probíhat každý den od 9:00 do 17:25. Níže vám přinášíme parametry naladění programu ČT3 na Ostravsku.     

Potřebujete poradit ?
Zavolejte

724 816 801

po-pá (8:00-17:00)

ČT3 jak naladit

Jak naladit v DVB-T2

Multiplex 11/21 – Česká televize

Kanál – 26 / 514 MHz 

Vysílač – Hošťálkovice, Hladnov a Lysá Hora

Doporučujeme u vašich televizí a Set-Top Boxu používat k doladění tohoto programu ruční ladění. Kde prohledáte pouze kanál 26, případně frekvenci 514 MHz. U Set-Top Boxu je to obvykle přes tlačítko ovladače MENU – Položka Vyhledávání programu – Ruční ladění.  

Tento způsob naladění vám zachová původní seřazení vašich televizních programů a pouze přidá na konec seznamu program ČT3 – české televize.

Jak naladit ČT3 na skylink

Jak naladit na satelitní službě Skylink

 

Parametry naladění:

Pozice FastScan: 44

Transpordér (TP) 12 344 MHz

Polarizace  Horizontální (H)

SR 29900 

FEC 2/3     

DVB-S2/8PSK  

U satelitních přijímačů podporující FastScan stačí provést v menu naladění pouze aktualizaci pomocí této služby.

V případě, že váš satelitní přijímač nebo TV nepodporuje službu FastScan, použijte ruční/manuální naladění. Zvolte Transpordér (TP) viz. parametry a nechte naladit  pouze tento transpordér. Naladěné programy se vám přidají nakonec seznamu programů.

V případě použití automatického ladění, přijdete o dosavadní seřazení programů a vše se naladí od začátku a bude potřeba kompletní seřazení a vytřízení televizních programů!   

Pomůžeme vám zkvalitnit váš DVB-T2 příjem

Od malých projektů rodinných domů až  po velké projekty  společných antén v bytových domech, hotelech a penzionech .   

× Zpráva na whatsupp.