Přeskočit na obsah

Červené tlačítko

V  televizních reklamách lákají zákazníky na možnost zpětného sledování již odvysílaných pořadů a to jak na satelitním tak DVB-T2 příjmu. Přesněji tuto funkci umožňují nové televizní přijímače a SET-Top Boxy  s funkcí červeného tlačítka ( HbbTV). Pro tuto funkci se  kromě TV antény ještě musí k přijímači připojit internet  buď bezdrátově pomocí WiFi nebo pomocí kabelu. Jde tedy o kombinaci propojení televizního vysílání  a  služeb internetu prostřednictvím vaší televize. Kromě přehrávání odvysílaných pořadů má HbbTV-červené tlačítko i řadu dalších funkcí. Najdeme zde například televizní program, různé články, bonusová videa, interaktivní dětské pořady ve formě her a kvízů, informace o počasí nebo si lze sestavit hudební playlist dle vlastního výběru.

Potřebujete poradit ?
Zavolejte

724 816 801

po-pá (8:00-17:00)

HBBTV
HBBTV prima

Jak aktivovat červené tlačítko ?

U nových televizorů nemusíte nic instalovat. Pokud je na daném TV programu aktivní tato služba, stačí už jen připojení k internetu a možnost aktivace pomocí červeného tlačítka se vám sama nabídne.

SET-Top Boxy DVB-T2 jsou většinou postaveny na systému  Enigma kde je funkce podmíněna instalací příslušného doplňku bez kterého tato funkce nebude aktivní.  Proto při zakoupení takového zařízení požádejte prodávajícího o nastavení a instalaci všech potřebných doplňků.   

Pokud u vaší staré televize  máte funkci HBBTV a televize neumožňuje příjem DVB-T2, přechodem na  nové vysílání o funkci červeného tlačítka přijdete. Pokud tuto funkci budete chtít nadále využívat budete si muset pořídit SET-Top Box s HBBTV funkcí.

Pomůžeme vám zkvalitnit váš DVB-T2 příjem

Od malých projektů rodinných domů až  po velké projekty  společných antén v bytových domech, hotelech a penzionech .   

× Zpráva na whatsupp.