Přeskočit na obsah

Satelitní internet
STARLINK

Nízká latence

Díky nízkému letovému času signálu mezi Zemí a satelity může Starlink nabízet relativně nízkou latenci ( v průměru 50 ms), což je důležité pro online hraní her a videohovory.

Vysoká rychlost

Starlink slibuje vysoké rychlosti stahování a nahrávání dat, což ho dělá vhodným pro streamování videa, online hraní her a další náročné internetové aktivity. Podle dlouhodobých testů se rychlost downloadu pohybuje mezi 150-200 Mbps a uploadu mezi 20-40 Mbps

Dostupnost a mobilita

Internet je dostupný po celé ČR a jediným požadavkem je čistý výhled na sever. Dostupnost a případné překážky je možné ověřit přes aplikaci ve vašem smart telefonu. Internet je možné kdykoli přemístit na libovolnou adresu v rámci ČR. Pouze je potřeba změnit adresu instalace v administraci Starlink.

Základní informace

Starlink je projekt společnosti SpaceX, který má za cíl poskytovat globální satelitní internetovou službu Starlink je iniciativou americké soukromé vesmírné společnosti SpaceX, kterou založil Elon Musk. SpaceX je známý pro své ambiciózní projekty v oblasti kosmických letů a průzkumu vesmíru. Vytvořili rozsáhlou síť tisíců malých satelitů, které obíhají kolem Země ve velkých konstelacích. Tyto satelity poskytují vysokorychlostní a nízkolatentní internetové připojení v odlehlých a méně přístupných oblastech po celém světě, kde tradiční připojení není dostupné nebo neekonomické  Rychlosti  Starlink sítě  jsou srovnatelné s kabelovým nebo optickým vláknem. Latence má být také na relativně nízké úrovni, což je důležité pro online aktivity, jako je online hraní her a videohovory.

Starlink dish V2

Uživatelský terminál

Celá přijímací sada obsahuje anténu se stojánkem na rovnou plochu, 30 m UTP  kabelu, WIFI router.

Cena této sady je: 11 000,- Kč s DPH

Poštovné: 570,- Kč s DPH

Měsíční platba: 1400,- S DPH

Potřebujete poradit ?
Zavolejte

724 816 801

po-pá (8:00-17:00)

Starlink montáž

Instalace

Instalaci lze provést na montážní konzolu a to uchycením jak na stěnu tak stožár na domě. Je důležité mít čistý výhled bez překážek na severní oblohu. Pokud si nejste jistí zdali jste zvolili správné umístění můžete použít aplikaci Starlink která vás procesem detekce případných překážek provede. Po uvedení do provozu si Starlink připojí plně automaticky. První spojení může trvat až 30 minut. Pokud by jste chtěli přejít na satelitní internet od Starlink ale netroufáte si na instalaci, případně nevíte jestli by u vás pracoval bez problému můžete nás kontaktovat. Sami Starlink aktivně využíváme a rádi vám pomůžeme.

Chcete vědět více o satelitním internetu ?

Internet vám nainstalujeme a pro rozdělení nákladů v oblastech kde je více uživatelů zprovozníme lokální přístupový wifi  bod  a vy se tak o náklady na internet můžete rozdělit s přáteli, rodinou nebo sousedy   

× Zpráva na whatsupp.