Přeskočit na obsah

Montáže zabezpečovací techniky Hikvision AXPRO, AJAX a Jablotron

Specializujeme se na montáže zabezpečovací techniky od předních výrobců jako jsou Hikvision, AXPRO, Ajax a Jablotron. Naše služby jsou navrženy tak, aby vám poskytly maximální míru bezpečnosti a klidu mysli, ať už jde o váš domov, firmu nebo jiný objekt.  Pomáháme vám sledovat vaše domy, firmy nebo bytové domy prostřednictvím moderních kamerových systémů Hikvision s vysokým rozlišením. Zabezpečíme  vaše objekty spolehlivými alarmy AXPRO nebo AJAX, které vás okamžitě upozorní na potenciální nebezpečí. prostřednictvím mobilní aplikace.

Náš cíl je poskytnout vám kompletní bezpečnostní řešení, které vám dává kontrolu nad tím, co se děje kolem vás. Kontaktujte nás dnes a dozvíte se více o tom, jak můžeme zvýšit bezpečnost vašeho domova nebo firmy.

Jablotron rodina

Jsme certifikovaný partner společnosti JABLOTRON

Jsme certifikovaný montážní partner AJAX

Chraňte Váš majetek i blízké před požárem, lupiči i zaplavením. Profesionální bezdrátový alarm AJAX vyniká rychlou instalací, snadnou obsluhou a dlouhou výdrží baterií.  

AJAX

Pomůžeme vám zabezpečit váš majetek

Drátové i bezdrátové systémy pro dům, byt nebo firmu, zašlete nám nezávaznou poptávku spojí se s vámi náš technik a navrhne vám nejlepší řešení.    

× Zpráva na whatsupp.